نمایش 1–32 از 183 نتیجه

قاب گوشی به عنوان یکی از ضروری ترین لوازم جانبی موبایل، طرفداران بسیار زیادی دارد و هر شخصی برای محافظت از گوشی خود در برابر ضربه و صدمات احتمالی نسبت به تهیه قاب اقدام می کند. کاور های گوشی در مدل های پارچه‌‌ای، ژله ای، چرمی، چوبی، سیلیکونی، شل، فوتو، هولستر و غیر عرضه شده اند که از نظر کارایی و قیمت با هم متفاوت هستند و شما با توجه به بودجه، نوع مدل و برند گوشی خود باید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

برندهای گارد گوشی در جانبی 360

برندهای بسیار در زمینه تولید انواع قاب فعالیت می کنند و قاب هایی با مشخصات متفاوتی را روانه بازار می کنند. اگر بخواهیم معروفترین و بهترین برندهای قاب را نام ببریم باید به GKK، Totu، K-DOO اشاره کنیم.

نکات مهم در خرید کاور گوشی

  1. یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید کاور گوشی باید به آن توجه کرد، قیمت آن است. در واقع قیمت قاب هرگز نمی تواند معیاری برای تعیین کیفیت آن باشد. یعنی نه هر چیزی که ارزان است بی کیفیت است و نه هر چیزی که گران است کیفیت خوبی دارد. بنابراین کیفیت قاب باید در اولویت قرار گیرد.
  2. دومین نکته خرید کاور اختصاصی است. منظور از خرید اختصاصی قاب این است که برخی گوشی‌ها ظاهر یکسانی دارند و ممکن است قاب های آنها را به جای قاب اصلی گوشی به شما بفروشند پس قبل از هر چیز مطمئن شوید که این گارد خریداری شده مخصوص گوشی شما است، چون گاردهای تقلبی می توانند موجب گرم شدن و افزایش دمای گوشی شوند که این عامل نیز می تواند سلامت گوشی موبایل را به خطر بیندازد.
  3. نکته بعدی مطمئن شوید که کاور برای لنز دوربین، دکمه‌ها و درگاه‌های گوشی مزاحت ایجاد نمی کند. زیرا بیشتر قاب های ارزان قیمت و بی کیفیت این مشکلات را دارند و در محل قرارگیری دکمه ها و همینطور دوربین و میکروفون گوشی دارای ضعف بوده و پس از آنکه گوشی موبایل خود را داخل قاب قرار دادید خواهید دید که استفاده از آن با سختی‌های زیادی همراه خواهد بود. در این مواقع معمولا کاربر از استفاده کردن قاب منصرف شده و گوشی را از آن خارج می کند.
  4. گاردهای 360 درجه یا قاب 3 تکه با گلس همخوانی ندارند. چون از تمام پنل ها و نوارهای کناری گوشی در برابر ضربه مراقبت می کنند و بخش‌هایی از پنل جلویی نمایشگر را هم پوشش می‌دهند.
  5. بعضی از قاب بامپرهای فلزی در آنتن‌دهی گوشی اختلال ایجاد میکنند.

بی کیفیت بودن کاور گوشی چه ضرری دارد؟

در صورتی که کاور گوشی بی‌کیفیت باشد امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت و شما احتمالاً نمی توانید به راحتی دکمه های گوشی را فشار دهید. طول عمر کوتاهی دارند و خیلی زود ناچار به خرید یک کاور دیگر خواهید بود، همچنین کاور های با کیفیت پایین موجب گرم شدن گوشی و آسیب دیدن آن می شوند.

خرید اینترنتی قاب گوشی از جانبی 360

چنانچه قصد خرید اینترنتی قاب گوشی را دارید ما فروشگاه جانبی 360 را به شما معرفی می کنیم. این فروشگاه اینترنتی انواع و اقسام مدل های گارد گوشی برای برندهای مختلف در شماره مدل های گوناگون را عرضه می کند و شما می توانید با نگاهی به تصاویر این گارد ها و همینطور مطالعه مشخصات و جنس آنها بهترین محصول را مطابق با نیاز خود خریداری کنید.