نمایش 1–32 از 138 نتیجه

گوشی‌های هوشمند به بخشی جداناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده‌اند. استفاده مکرر و طولانی مدت از آن‌ها باعث خطر آسیب دیدن در برابر سقوط، ضربه و تماس با اشیا برنده و زبر شده است. از بهترین راه‌ها برای محافظت از گوشی‌های هومشند استفاده از قاب محافظ و مخصوصا قاب‌ ۳۶۰ درجه است. قاب‌های ۳۶۰ درجه با توجه به طراحی خود انتخاب بهتری نسبت به سایر گزینه‌ها هستند و می‌توانند محافظتی کامل‌تری را از گوشی هوشمند ما انجام دهند.

بهترین برند قاب ۳۶۰ درجه

همانطور که می‌دانید امروزه بازار لوازم جانبی تلفن همراه در کشور مملو از اجناسی شده است که کیفیت دلچسبی ندارند و به همین دلیل پس از مدتی استفاده مجبور به خرید دوباره آن‌ها خواهید شد. یکی از برند‌های با قدمت و با کیفیت بازار برند GKK است که سابقه خوبی در تولید انواع قاب ۳۶۰ درجه دارد. قیمت قاب ۳۶۰ درجه تولید شده توسط این برند ارزندگی بالایی دارد که شما را از تهیه مکرر قاب گوشی بی نیاز می‌کند.

نکات مهم خرید کاور ۳۶۰ درجه

یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در خرید قاب ۳۶۰ درجه، تهیه انواع اورجینال از برند‌های مطرح بازار است. کیفیت و ظرافت به کار رفته در این مدل‌های علاوه بر ماندگاری و زیبایی محصول تهیه شده، نیاز شما برای خرید دوباره این دست محصولات را کم می‌کند. کیفیت متریال به کار رفته در نمونه‌های  با اصالت و استاندارد موجب می‌شود تا ثبات رنگ و کیفیت محصول پس از مدتی استفاده همچنان حفظ شود و ظاهر زیبای قاب پس از مدت‌ها استفاده مثل روز اول باقی بماند. کیفیت برش قسمت سنسورها، دوربین‌ها و دکمه‌ها به دلیل طراحی اصولی در قاب‌های اورجینال و استاندارد نیز عملکرد صحیح قاب را برای شما تضمین می‌کند.

چرا کاور ۳۶۰ درجه بی کیفیت نخریم؟

خرید قاب ۳۶۰ درجه بی کیفیت می‌تواند موجب بروز مشکلات زیادی در گوشی هوشمند شما باشد. اگر از نحوه اتصال قاب‌های ۳۶۰ درجه اطلاع داشته باشید می‌دانید که این قاب‌ها از سه تکه فوقانی، تحتانی و قسمت بدنه تشکیل شده‌اند. هر ۳ تکه این قاب‌ها برای ایجاد پوشش ۳۶۰ درجه توسط پین‌های فشاری به یک دیگر متصل می‌شوند تا به خوبی به بدنه گوشی هوشمند بچسبندن. یکی از مشکلات تهیه قاب‌های ۳۶۰ درجه بی کیفیت ناکارآمدی این پین‌ها است که می‌تواند موجب جدا شدن ناگهانی قاب از گوشی شود. همچنین به دلیل تماس تنگاتنگی که بین گوشی و قاب وجود دارد. در صورت طراحی غیر اصولی قاب، فشار وارد شده توسط‌ قاب‌های ۳۶۰ درجه غیر استاندارد می‌تواند باعث بلند شدن و جباب افتادن گلس گوشی شما شود. در کنار همه این‌ها برخی از قاب‌های ۳۶۰ درجه غیر استاندارد می‌تواند موجب پوشیده شدن و ایجاد اختلال در عملکرد سنسور‌ها، دوربین و یا دکمه‌های گوشی شوند و ماهیت استفاده از قاب محافظ را زیر سوال ببرند.

خرید آنلاین قاب ۳۶۰ از جانبی 360

برای بررسی قاب‌های موجود برای مدل گوشی خود، قیمت قاب ۳۶۰ درجه و رنگبندی‌ها و طرح بندی‌های مختلف می‌توانید به وبسایت جانبی ۳۶۰ درجه مراجعه نمایید. وبسایت جانبی ۳۶۰ با ارائه ضمانت کیفیت و اصالت کالا خیال شما را از بابت تهیه کالای استاندارد و با کیفیت راحت می‌کند تا بتوانید با خیال آسوده از کیفیت محصول انتخاب شده دست به خرید بزنید.