روش ها و شرایط بازگشت کالا:

مجموعه “جانبی 360” به منظور فراهم آوردن شرایط خرید آسان و اطمینان خاطر بیشتر مشتریان عزیر به هنگام خرید آنلاین خدمات “گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا” را برای کلیه کالاهای موجود در سایت به تمامی مشتریان عزیز در سراسر کشور ارایه می نماید.

کالاهای دارای قابلیت بازگشت کالا به دو دسته کلی (کالای سالم ، کالای معیوب یا مغایر) تقسیم بندی می شود:

1- دسته اول: کالای سالم

کلیه کالاهای موجود در سایت به غیر از دسته بندی قاب گوشی و گلس صفحه نمایش و گلس لنز در صورت اینکه توسط مشتری به هیچ عنوان باز نشده باشد و پلمپ باشد و کاملا مانند کالا در لحظه تحویل باشد فقط تا 24 ساعت بعد از تحویل به مشتری، قابلیت عودت کالا و انصراف از خرید توسط مشتری را دارد.

• در صورت بازشدن پلمپ کالا، ایجاد هرگونه خط و خش یا پارگی و یا آثار نوشته یا هرگونه برچسب زدن بر روی بسته بندی کالا امکان عودت کالا توسط مشتری به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت و کالا می بایست دقیقا و عینا همان شرایط لحظه تحویل کالا به مشتری را دارا باشد.

• مراحل عودت کالا انصراف از خرید:

جهت انصراف از خرید مشتری در ابتدا می بایست مشخصات فردی و تصویر کالا و شماره سفارش خود را به واتس آپ واحد پشتیبانی به شماره 09905773204 ارسال نمایند سپس کارشناسان واحد پشتیبانی در اسرع وقت تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت عودت کالا انجام می دهند. شایان ذکر است در صورت ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی (09905773204) درخواست عودت کالا ترتیب اثر داده نخواهد شد. کلیه مشتریان عزیز در سراسر کشور جهت ارسال کالا به منظور انصراف از خرید فقط و فقط باید توسط پست پیشتاز کالای خود را ارسال نمایند.

• هزینه عودت کالا انصراف از خرید:

پس از دریافت کالای عودتی، کارشناسان خدمات پس از فروش مجموعه “جانبی 360” کالای مذکور را بررسی کرده و در صورت تاییدیه شرایط کالا توسط کارشناس مربوطه وجه کالا ظرف 48 ساعت کالا به شماره کارت خریدار عودت خواهد شد. شایان ذکر است هزینه ارسال کالا انصراف از خرید به عهده مشتری می باشد.

2- دسته دوم: کالای معیوب یا مغایرت کالایی

در لحظه تحویل کالا توسط پیک یا مامور پست مشتری موظف می باشد در صورت مشاهده هرگونه آثار ضربه و یا آسیب دیدگی در بسته بندی کالا یا خود کالا، از دریافت کالا خود داری کرده و مراتب را همان موقع به واحد پشتیبانی به شماره 09905773204 اطلاع دهد، پیشنهاد میشود در لحظه تحویل کالا همان موقع در صورت سلامت ظاهری بسته بندی محتویات داخل بسته بندی کالا در حضور مامور تحویل باز شود و سلامت فیزیکی کالا همان موقع توسط مشتری چک شود.

• در صورت مشاهده هرگونه ایراد و اشکال فنی در کالاهای ارسالی و یا ارسال کالای اشتباه و یا مغایر با سفارش ثبت شده، مشتری موظف می باشد ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا موارد معیوب بودن یا مغایرت کالا را با ارایه توضیحات و شماره سفارش و تصاویر کالا به واتس آپ واحد پشتیبانی به شماره 09905773204 اعلام نمایند سپس در اسرع وقت کارشناس مربوطه هماهنگی لازم جهت عودت کالا با مشتری مبذول می دارد.

• هزینه عودت کالا معیوب یا مغایرت کالایی:

پس از دریافت کالای عودتی، کارشناسان خدمات پس از فروش مجموعه “جانبی 360” کالای مذکور را بررسی کرده و در صورت تایید علت معیوبی ویا مغایرت کالایی توسط کارشناس مربوطه وجه پرداختی کالا توسط مشتری به همراه هزینه پست پیشتاز عودت کالا ظرف 48 ساعت به شماره کارت خریدار عودت داده خواهد شد.
در صورتی که ایرادات فنی و یا مغایرت کالایی توسط کارشناسان مجموعه جانبی 360 مورد تایید قرار نگیرد کالا به صورت پس کرایه به آدرس مشتری بازگردانده خواهد شد.

• در صورت مشاهده هرگونه آثار پارگی، ضربه، خط و خش، آب خورگی بر روی کالا و یا معیوب شدن کالا به علت عدم استفاده صحیح طبق برشور محصول و یا مشاهده کسری در اقلام و لوازم و متعلقات داخل بسته بندی کالا، کالای مربوطه از شرایط گارانتی خارج شده و عودت وجه به حساب مشتری انجام نخواهد شد و کالا به صورت پس کرایه به آدرس مشتری باز ارسال خواهد شد.