نمایش 1–32 از 49 نتیجه

انواع مبدل برای تبدیل تایپ های کابل شارژ، کارایی دارد. به طور نمونه شما ممکن است نیاز به تبدیل 1 به 2 تایپ سی داشته باشید یا بخواهید از تبدیل OTG لایتنینگ به USB استفاده کنید. در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، امکان خرید مبدل و رابط از برندهای معتبر و برتر، برای شما فراهم شده است. به این ترتیب می توانید ضمن استعلام قیمت مبدل و رابط گوشی موبایل مورد نظر خود، نمونه های مختلف را در یک مقایسه قرار داده و محصول منتخب خود را خریداری کنید.

بهترین برند برای مبدل و رابط کدامند؟

از بهترین برندهای مبدل و رابط اندروید و … می توان به برند مک دودو اشاره کرد. شما در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، می توانید بهترین محصولات در این سبد کالایی را انتخاب کرده و با مطالعه مشخصات محصول، بهترین آن ها را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که خرید از میان برندهای معتبر در خصوص لوازم جانبی انواع گوشی موبایل و سایز تجهیزات مشابه، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید حتما از کیفیت و اورجینال بودن محصول مورد نظر خود اطمینان خاطر داشته باشید.

نکات مهم خرید مبدل و رابط

برای خرید مبدل و رابط مناسب که ضمن داشتن کارایی مناسب، به گوشی موبایل شما یا کابل و دیگر تجهیزاتی که استفاده می کنید، صدمه ای نزند، موارد و نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  1. به برند سازنده مبدل یا رابط دقت داشته باشید که حتما از برندهای معتبر و شناخته شده باشد.
  2. نظرات دیگر کاربران را دنبال کرده و نقاط قوت و ضعف محصولات را به این شکل تشخیص دهید.
  3. به نوع کابل یا مبدل و مدل آن، دقت کافی به خرج دهید.
  4. طول کابل و جنس کابل را مورد توجه قرار دهید.
  5. دقت داشته باشید که مبدل یا کابل با دستگاه شما سازگاری کامل داشته باشد، در غیر این صورت حین استفاده از آن، اختلال زیادی را تجربه خواهید کرد.

انواع دسته بندی مبدل و رابط

دسته بندی مبدل و رابط، بسته به این که تبدیل دهنده از چه تایپی به چه تایپ دیگری باشد، شکل می گیرد. به طور مثال تبدیل های OTG به تایپ سی، تبدیل OTG به USB و … را داریم. در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، به تمامی محصولات این گروه کالایی دسترسی خواهید داشت.

بی کیفیت بودن مبدل و رابط چه ضرری دارد؟

در صورتی که مبدل و رابط از برندهای بی کیفیت و ضعیف باشد، علاوه بر این که حین استفاده ممکن است ضعف در ارتباط و انتقال داده را تجربه کنید، به علاوه این نوع محصولات به دستگاه اصلی نیز صدمه وارد خواهند کرد. از این روی همیشه توصیه می شود که برای خرید تجهیزات جانبی قطعات الکترونیکی، از برندهای معتبر محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید که ضمن داشتن کیفیت عملکرد بالا، طول عمر و کیفیت دستگاه اصلی را نیز حفظ کنند.

چرا مبدل و رابط را از فروشگاه جانبی 360 خریداری کنیم؟

در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، بهترین محصولات در این گروه کالایی عرضه شده اند. شما می توانید به راحتی محصول سازگار با دستگاه خود را از برندهای برتر لوازم جانبی موبایل و دیگر تجهیزات انتخاب و خریداری کنید.

روند ثبت سفارش در این گروه کالایی به سادگی انجام شده و پس از تائید سفارش توسط شما، ارسال کالا در کمترین زمان به محل آدرس انجام خواهد شد.

به این ترتیب می توانید تجربه یک خرید اینترنتی عالی را داشته و از بهترین کیفیت محصولات و مناسب ترین قیمت بهره مند شوید.