نمایش 1–32 از 81 نتیجه

در بسیاری مواقع کابل شارژ اصلی گوشی موبایل بر اثر استفاده پی در پی و در طول زمان کیفیت خود را از دست داده و باید برای خرید یک کابل شارژ جدید، اقدام کرد. توصیه می کنیم که حتما برای خرید کابل شارژ اصلی اقدام کنید، زیرا تنها  کابل شارژ عالی می تواند ضمانت کند که گوشی موبایل شما به خوبی شارژ شده و باطری آن آسیب نبیند.

به علاوه دقت داشته باشید که با توجه به مدل گوشی شما، باید در یک دسته بندی خاصی از انواع کابل های گوشی موبایل بروید. به طور نمونه اگر گوشی شما دارای درگاه شارژ تایپ سی است، باید در همین گروه کابل ها به دنبال خرید کابل تایپ سی باشید.

بهترین برند کابل شارژ کدام است؟

اگر تصمیم به خرید شارژر موبایل دارید، توصیه می کنیم که حتما به سراغ بهترین برند کابل شارژ بروید. در میان برندهای مختلف، برندهایی چون برند مک دودو می تواند به عنوان یکی از بهترین برندهای حاضر در حوزه لوازم جانبی موبایل شناخته شود.

در حال حاضر برندهای مختلفی انواع کابل شارژ در بازار وجود دارد و در صورتی که بخواهید کابل شارژ با کیفیت خریداری کنید، باید در میان برندهای مختلف به دنبال محصولاتی باشید که ضمن سازگاری با مدل گوشی موبایل شما، دارای سابقه عملکردی درخشانی باشند.

توصیه می کنیم که نظرات دیگر کاربران در وب سایت جانبی 360 را نیز دنبال کرده و مطابق با چیزی که این کاربران اعلام کرده اند، برداشت دقیق تری از کیفیت محصولات مختلف داشته باشید. به این ترتیب می توانید بهترین خرید اینترنتی را در این گروه کالایی انجام داده و بهترین نتیجه گیری از عملکرد کابل قوی و با کیفیت را داشته باشید.

نکات مهم حین خرید کابل شارژ

برای خرید شارژر اورجینال به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. دقت داشته باشید که شارژر گوشی جنس خوب باشد. در صورتی که کابل شارژ انتخابی شما دارای کیفیت مناسبی نباشد، روند شارژ نیز مختل شده و نمی توانید انتظار داشته باشید که شارژ بدون نقص و مشکل انجام شود. از این روی توصیه می کنیم که حتما برای خرید کابل شارژ از قبل به جز دقت به قیمت کابل شارژر موبایل، به جنس آن نیز توجه کافی داشته باشید.
  2. حتما قیمت کابل شارژر باکیفیت را با قیمت شارژر موبایل اصلی در یک مقایسه قرار دهید.
  3. به برند سازنده توجه داشته و حتما در خصوص آن تحقیق کرده باشید. در فروشگاه اینترنتی 360 برندهای مشهور و معتبر عرضه شده اند و از این جهت مشکلی را تجربه نخواهید کرد.
  4. همین طور به نوع کابل، برند کالا، مدل کالا، جنس کابل، طول کابل، قابلیت شارژ سریع، قابلیت انتقال داده، وجود یا عدم وجود نشانگر LED و دیگر موارد دقت داشته باشید.

بی کیفیت بودن کابل شارژ چه ضرری دارد؟

بی کیفیت بودن کابل شارژ گوشی موبایل، باعث خواهد شد تا ضمن آن که شارژ به خوبی انجام نمی شود، رفته رفته به باطری موبایل نیز صدمه وارد خواهد شد و باید حتما این موضوع را حین خرید کابل شارژر عالی در نظر داشته باشید. در صورتی که شما بتوانید کابل شارژ با کیفیت خریداری کنید، اثرگذاری آن در عملکرد باطری موبایل نیز کاملا محسوس خواهد بود.

چرا کابل شارژ را از فروشگاه اینترنتی جانبی 360 خریداری کنیم؟

در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، انواع کابل شارژ باکیفیت و از برندهای اصل و اورجینال با قیمت های مناسب عرضه شده اند. در این فروشگاه شما می توانید نسبت به استعلام قیمت کابل شارژ اورجینال اقدام کرده و مشخصات هر یک از محصولات را نیز با دقت دنبال کرده و در یک مقایسه هوشمندانه قرار دهید. به این ترتیب می توانید بهترین تجربه خرید اینترنتی را داشته و کابل شارژ باکیفیت را از فروشگاه اینترنتی جانبی 360، خریداری کنید.