درباره جانبی 360

تلفن همراه به یکی از وسایل جدا نشدنی زندگی روزمره ما تبدیل شده و انجام بسیاری از کارها را برای ما راحت تر یا سریع تر کرده اند. با این حال، برای نگهداری و استفاده بهتر از این وسیله کاربردی، به برخی تجهیزات و لوازم جانبی نیاز داریم. اما در دنیایی که پر است از جنس بی کیفیت و تقلبی، پر است از افرادی که فقط به فکر جیب و سود خودشان هستند، پیدا کردن تجهیزات و لوازم جانبی اصل به یک مسئله تبدیل می شود. ما معتقدیم هر کدام از افراد جامعه، حق این را دارند که از محصولات با کیفیت و اورجینال استفاده کنند.

اما این امر چطور محقق می شود؟

افراد یا باید دانش و آگاهی لازم برای تشخیص اصل بودن محصولات را داشته باشند یا باید از فروشگاهی خرید کنند که به آن اعتماد دارند و مطمئن باشند محصولی که از آن فروشگاه می‌خرند، اصل است. حال چه اتفاقی می افتد وقتی ما هر دو را کنار هم داشته باشیم؟ یعنی هم فروشگاه قابل اعتماد و اطمینان وجود داشته باشد و هم به کاربران تلفن همراه کمک کند دانش و آگاهی خود نسبت به لوازم جانبی موبایل را بالا ببرند تا بتوانند لوازم جانبی اصل را از تقلبی تشخیص دهند.

هنگامی که این اتفاق بیفتد، تقاضا و ذائقه کاربران عوض می شود و در نتیجه، رقابت های جدیدی شکل می گیرد. نتیجه این تغییرات، صرفه جویی در هزینه های مالی و روحی و روانی افراد جامعه خواهد بود. پس مشکل مشخص بود: اول نبود فروشگاهی کاملاً مطمئن و مورد اطمینان و دوم، نبود مرجعی برای فراگیری دانش و آگاهی تخصصی برای خرید محصولات اورجینال. در همین راستا، ما فعالیت خودمان را از سال 1398 شروع کردیم.

تا قبل از این آغاز، ما حدود 5 سال در زمینه «عمده فروشی لوازم جانبی» فعالیت کرده بودیم و به قول فوتبالیست ها، کار را قبل‌تر از زمین های خاکی شروع کرده بودیم. ما لوازم جانبی را می شناختیم پس برای حل مشکلی که وجود داشت، باید وارد عمل می شدیم. در سال 1398، فعالیت خودمان را با نام تجاری اوشن (Ocean) آغاز کردیم؛ در آن زمان فروشگاه حضوری ما در طبقه چهارم پاساژ چهارسو بود.

با کمک تجربیات گذشته، شروع به واردات و پخش برندهای مطرح دنیای اکسسوری تلفن همراه مانند LITO، KDOO، TOTU، BASEUS، MCDODO، NILLKIN و GKK360 کردیم. به این ترتیب، جایگاه خودمان را به عنوان عمده فروشی لوازم جانبی موبایل بین مشتریان سراسر کشور تثبیت کردیم. در ماه های اولیه، بعد از رصد بازار مصرف و تغییرات نگرش تیم، به مدد تلاش های شبانه روزی و جلب اعتماد برندهای معتبر خارجی، توانستیم نمایندگی توزیع و فروش محصولات برند مطرح و خوشنام GKK360 را دریافت کنیم. با این موفقیت بزرگ، نام مجموعه هم به GKK360 تغییر پیدا کرد.

بعد از تثبیت جایگاه در بازار، با تکیه بر توانایی های خودمان به فکر ورود به بازار خرده فروشی لوازم جانبی موبایل افتادیم. ما همواره دوست داریم به سمت بهتر شدن حرکت کنیم و باعث تغییر شویم. یکی از مواردی که قبل از هر تغییر یا شروع جدید، برای ما بسیار مهم است، رویکرد علمی موضوع است و زمان و انرژی زیادی را به بررسی های علمی اختصاصی می دهیم. بعد از چندین ماه بررسی به این نتیجه رسیدیم که بهترین مسیر ورود ما به بخش خرده بوشی بازار لوازم جانبی، راه‌اندازی یک سایت پویا و دانش محور است. با بررسی های که انجام داده بودیم، نام برند خودمان را از GKK360 به janebi360 تغییر دادیم.

ما دو دلیل برای استفاده از عدد 360 داشتیم:

  • اول اینکه ما اولین برندی که نمایندی فروش آن را گرفتیم GKK360 بود و به ما این را یادآوری می کند که ما کارمان را از کجا، با چه اهداف و ارزش هایی شروع کردیم و برای حل کردن چه مشکلی آمدیم؛ ضمن اینکه حس نوستالژیکی هم برای ما داشت
  • دوم اینکه ما می خواهیم عدد 360 نشان دهنده فراگیری محصولات لوازم جانبی ما را در ذهن مخاطب تداعی کند.

این چشم انداز و یکی از اهداف ما است که تمام محصولات و لوازم جانبی تلفن همراه را پوشش دهیم و به دغدغه مخاطبان در رابطه با خرید لوازم جانبی اصل پایان دهیم. ما همچنین می خواهیم دانش و آگاهی افراد جامعه نسبت به لوازم جانبی اورجینال و باکیفیت را بالا ببریم و قدرت تشخیص را به تمامی کاربران تلفن همراه و سایر گجت های هوشمند اهدا کنیم. ما شبانه روز با این دغدغه زندگی می کنیم و این ماموریت اصلی ما است.

یکی دیگر از ماموریت های ما که در حین ارائه خدمت، همواره به آن پایبند بودیم، ارائه بهترین مشاوره به مشتریان خودمان و بالا بردن آگاهی و دانش آن‌ها است. ما این تکنیک را بازاریابی مشاوره‌ای نامیدیم و از آن در سیستم بازاریابی خودمان استفاده کردیم. در واقع ما بالا بردن دانش و آگاهی مشتریان را در اولویت قرار دادیم و همیشه به آن پایبند خواهیم ماند چون همواره باعث رشد ما شده و ما را به نتایج و اهداف کسب و کارمان است.

در تمام این سال‌ها، ما یک شعار داشتیم که در DNA تمام اعضای مجموعه وجود دارد و آن این است:

صداقت بهترین سیاست در کسب و کار است

همین صداقت و روراستی با مشتریان بوده که ما را تا اینجا رسانده و در کنار آموزش درست و قابل اعتماد و اطمینان بودن، همواره ارزش های اصلی ما خواهند ماند. این بود داستان Janebi360 تا به الان؛ دوست داریم که در ادامه این مسیر هیجان انگیز همراه ما باشید تا بتوانیم به بهترین مشاوره و خدمات را به شما ارائه دهیم. در شبکه های اجتماعی زیر منتظر حضور گرم شما هستیم.