جانبی 360 » لوازم جانبی موبایل » قاب گوشی » کاور گوشی شیائومی

نمایش 1–32 از 43 نتیجه

تهیه کاور گوشی شیائومی با توجه به جنس و متریال استفاده شده در گوشی‌های این شرکت اهمیت زیادی دارد. بدنه‌ی شیشه‌ای در اکثر مدل‌های تولید شده توسط شیائومی نگرانی‌های از بابت وارد شدن ضربه و درنتیجه ایجاد شکستگی و یا خط و خش را زیاد می‌کند. تهیه گارد شیائومی با کیفیت و ساختار مناسب می‌تواند خیال شما را از بابت سلامت فیزیکی تلفن همراه هوشمندتان راحت کند.

بهترین برند کاور گوشی شیائومی

یکی از بهترین برندها برای خرید قاب گوشی شیائومی برند GKK است. قاب‌های ۳۶۰ طراحی شده توسط این برند کیفیت مثال زدنی در ضربه گیری و استحکام دارند.  خرید قاب زنانه گوشی شیائومی و یا خرید قاب مردانه گوشی شیائومی از این برند می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد چرا که طراحی زیبا و اصولی این برند، آن را به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها در بازار بدل کرده است.

نکات مهم خرید کاور موبایل شیائومی

برای خرید قاب کاور گوشی شیائومی مخصوصا خرید قاب ساده شیائومی که به دلیل تماس بسیار زیاد آن رنگ پریدگی در قاب پس از مدتی دیده می‌شود، توجه به متریال و جنس استفاده شده در کاور نکته مهمی است. همانطور که گفته شده استفاده از رنگ و متریال مناسب در طولانی مدت ثبات رنگ قاب را تضمین می‌کند و قاب دقیقا مثل روز اول دیده می‌شود. همچنین توجه به طراحی دقیق و اصولی که مسیر سنسور‌های مهم و دکمه‌های عملکردی گوشی شیائومی را مسدود نکند بسیار مهم است.

انواع قاب گوشی شیائومی

جدا از شیوه و هنر طراحی به کار رفته در قاب‌ها، قاب‌های گوشی به دو دسته فول گارد یا ۳۶۰ درجه و قاب‌های ساده تقسیم‌بندی می‌شوند. قاب‌های ساده باکیفیت می‌توانند به خوبی از قسمت پشت گوشی و با تقریب خوبی از ضربات وارده به گوشی محافظت کنند. اما قاب‌های ۳۶۰ درجه همانطور که از نامشان پیداست با توجه به پوشش ۳۶۰ درجه‌ای که از گوشی هوشمند فراهم می‌کنند ریسک وارد شدن آسیب را بسیار پایین می‌آورند. خرید کاور طرحدار Xiaomi و خرید قاب ساده شیائومی که طراحی ۳۶۰ درجه داشته باشد می‌تواند حفاظت بسیار خوبی را از گوشی به عمل بیاورند.

چرا کاور گوشی شیائومی بی کیفیت نخریم؟

کاورهای بی‌کیفیت مشکلات زیادی را ایجاد می‌کنند. از مشکلات ایجاد شده توسط این کاورها می‌توان به طراحی غیر اصولی و ایجاد مشکل در عملکرد دکمه‌ها و سنسورها اشاره کرد. همچنین کاور‌های بی کیفیت که عموما قیمت پایینی دارند به دلیل استفاده از متریال کم کیفیت بعد از مدتی دچار رنگپریدگی می‌شوند و ظاهر قاب را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

خرید آنلاین کاور گوشی شیائومی از جانبی 360

تهیه قاب‌های اورجینال با کیفیت مورد قبول و عالی امروز به چالشی برای مصرف کنندگان تبدیل شده است. به دلیل ورود بسیاری از قاب‌های بی کیفیت که حقیقتا کیفیت ساخت پایینی دارند پیدا کردن قاب‌های باکیفیت کار آسانی نیست. فروشگاه جانبی ۳۶۰ با استفاده از قدمت و تجربه حاصل شده طی سالیان با ارائه قاب‌های اورجینال خیال مصرف کننده را از تهیه قاب‌های با‌کیفیت راحت کرده است. همچنین تهیه کاور‌های خاص مثل خرید کاور عروسکی شیائومی و سایر قاب‌های انواع مدل‌های گوشی‌های برند شیائومی به وبسایت جانبی ۳۶۰ مراجعه کنید.