جانبی 360 » لوازم جانبی موبایل » قاب گوشی » کاور گوشی سامسونگ

نمایش 1–32 از 56 نتیجه

استفاده از کاور گوشی سامسونگ یکی از بهترین راه‌ها برای محافظت از گوشی هوشمند سامسونگ شما است. به دلیل استفاده از متریال شیشه، پلاستیک‌های مات و سیقل خورده پتانسیل ایجاد خط و خش روی بدنه و صفحه گوشی بالا می‌رود. خرید قاب گوشی سامسونگ یکی از بهترین راه برای محافظت از گوشی هوشمند است. خرید گارد سامسونگ علاوه‌بر محافظت از گوشی هوشمند در برابر خط و خش و سایدگی می‌تواند از بروز مشکلات جدی ناشی از ضربات سنگین و سقوط گوشی جلوگیری کند.

بهترین برند کاور گوشی سامسونگ

برند‌های زیادی در زمینه طراحی و ساخت کاور گوشی سامسونگ فعال هستند و در قیمت‌های متفاوت کیفیت ساخت متفاوتی نیز دارند. یکی از برند‌های مطرح و خوشنام موجود در بازار گارد سامسونگ GKK است. این برند با استفاده از متریال بسیار با کیفیت و مرغوب، پوشش مناسب زوایای گوشی و عدم ایجاد مشکل در عملکرد سنسورها و دکمه‌ها توانسته رضایت کاربران را جلب کند.

نکات مهم خرید کاور موبایل سامسونگ

دقت در خرید کاور مناسب برای تلفن همراه بسیار مهم است چرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی را به بار بیاورد. به طور مثال به دلیل کاهش قیمت تمام شده در قاب‌های بی‌کیفیت، از متریال و رنگ نامرغوبی استفاده می‌شود که می‌تواند به مرور زمان موجب رنگ‌پریدگی و دفرمه شدن کاور گوشی شود. همچنین در صورت نداشتن طراحی مناسب، کاور گوشی موجب بهم‌ریختن عملکرد سنسورها و دکمه‌های گوشی شود. دقت به خرید کاور طرحدار Samsung و یا خرید قاب ساده سامسونگ نیز یکی دیگر از نکات مهم در خرید قاب گوشی سامسونگ مناسب با سلیقه شما است.

انواع قاب گوشی سامسونگ

برای ساخت قاب‌ گوشی از متریال‌های متنوعی استفاده می‌شود. همچنین قاب‌های گوشی به دو دسته کاور‌های عادی با پوشش نسبتا کامل و فول کاور‌ها یا همان کاورهای ۳۶۰ درجه با پوشش بسیار کامل تقسیم بندی می‌شوند. کاور‌های عادی هم از جنس پلاستیک سخت و نرم هستند و کاورهای ۳۶۰ مثل کاورهای برند GKK از جنس پلی کربنات PC سخت ساخته می‌شوند. کاورهای ۳۶۰ به دلیل ساختار خوب، پوشش بسیار کامل و همه جانبه‌ای از گوشی به عمل می‌آورند. برای خرید قاب مردانه گوشی سامسونگ و خرید قاب زنانه گوشی سامسونگ انتخاب برند GKK می‌تواند گزینه خوبی باشد.

چرا کاور گوشی سامسونگ بی کیفیت نخریم؟

کاور گوشی با کیفیت پایین می‌توانند سرمنشا مشکلات زیادی شود. رنگپریدگی و از قیافه افتادن قاب یکی از مشکلات ظاهری ایجاد شده در کاورهای کم کیفیت هستند. مشکل دیگر دفرمه شدن قاب است که مي‌تواند باعث کم شدن حفاظت به عمل آمده توسط قاب گوشی شود. همچنین مشکلات دیگر مثل طراحی غیر اصولی علاوه بر از ایجاد اختلال عملکرد در سنسورها و  دکمه‌ها، حفاظت کاملی را از گوشی به عمل نمی‌آورند. در نتیجه در صورت سقوط گوشی و یا ایجاد شدن ضربه به گوشی نمی‌توانند حفاظت خوبی از تلفن همراه داشته باشند و باعث شکستن و ترک خوردگی در جای‌جای گوشی شوند.

خرید آنلاین کاور گوشی سامسونگ از جانبی 360

وجود تنوع در خرید کاور گوشی سامسونگ نکته مهمی است. برای خرید کاور عروسکی سامسونگ و یا انواع طرح‌دار و ساده می‌توانید به بخش خرید کاور گوشی سامسونگ از وبسایت جانبی ۳۶۰ مراجعه کنید. ضمانت اصالت و کیفیت کالا یکی از نکات مهم خرید کاور گوشی از جانبی ۳۶۰ است. با توجه به قدمت و تجربه به دست‌ ‌آمده طی سالیان توسط تیم وبسایت جانبی ۳۶۰ می‌توانید با خیال راحت از کیفیت و اصالت قاب‌های گوشی سامسونگ اقدام به خرید از این وبسایت کنید.