* ارسال شهر تهران

هزینه ارسال در این مناطق برای خریدهای بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان رایگان می باشد و خریدهای پایین تر از یک میلیون و پانصد هزار هزارتومان هزینه ارسال مبلغ  35 هزار تومان می باشد.

 

ارسال در این مناطق توسط “پست ویژه ” انجام خواهد شد و زمان رسیدن کالا به واسطه پست ویژه از زمان ارسال 24 ساعته خواهد بود.

 

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 14 همان روز توسط پست ویژه ارسال خواهد شد.

 

توجه :

جهت ارسال کالا در شهر تهران به صورت فوری از طریق الوپیک و اسنپ باکس با شماره تماس پشتیبانی 09905773204 تماس حاصل نمایید ، هزینه ارسال در این موارد به عهده مشتری می باشد.

 

در شهر تهران امکان پرداخت در محل در این مناطق میسر نمی باشد.

 

بعد از ارسال کالا تصویر کد رهگیری به شماره واتس آپ ثبت شده در سایت ارسال خواهد شد.

 

جهت رهگیری مرسولات پستی از طریق شماره تلفن 193 اداره پست و سامانه رهگیری مرسولات پستی (https://tracking.post.ir)  و یا نزدیکترین پست محل سکونت اقدام نمایید.

 

ارسال ها در روزهای تعطیل انجام نخواهد شد.

 

جهت تسریع در زمان ارسال ، کلیه بسته های پستی مستقیما روزانه به دفتر پستی مرکزی تهران (پست لشگر) تحویل میشود و به هیچ وجه بسته ها از طریق دفاتر پستی متفرقه و دفاتر پیشخوان دولت بسته ها ارسال نمی شود.

 

 

* ارسال سراسر کشور (به غیر از شهر تهران)

 

ارسال در این مناطق توسط پست پیشتاز انجام می شود .

 

هزینه ارسال پستی برای خریدهای بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان رایگان می باشد و خریدهای پایین تر از یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه ارسال پستی مبلغ  35 هزار تومان می باشد.

 

اگر ثبت سفارش توسط مشتری قبل از ساعت 14 انجام شود کالا در همان روز تحویل پست خواهد شد و اگر ثبت سفارش بعد از ساعت 14 انجام شود تحویل کالا به اداره پست در اولین روز کاری بعدی انجام خواهد شد.

 

زمان ارسال کالا توسط پست پیشتاز حدودا بین 2 الی 4 روز متغیر می باشد و مشتریان محترم می توانند از طریق شماره تلفن 193 اداره پست و سامانه رهگیری مرسولات پستی (https://tracking.post.ir)  و یا نزدیکترین پست محل سکونت خود جهت رهگیری کالای خود اقدام نمایند.

 

کد رهگیری مرسوله پستی پس از تحویل مرسوله به اداره پست از طریق واتس آپ برای مشتریان عزیر ارسال خواهد شد.

 

 ( امکان فروش حضوری  و تحویل حضوری فعلا فراهم نمی باشد )

فروشگاه فیزیکی مجموعه جانبی360 واقع در پاساژ چارسو صرفا جهت عمده فروشی و پخش و فروش همکاری می باشد و فعلا امکان تک فروشی در شعبه پاساژ چارسو میسر نمی باشد .