مناطق 22 گانه شهر تهران

هزینه ارسال در این مناطق برای خریدهای بالای 800 هزار تومان رایگان می باشد و خریدهای پایین تر از 800 هزارتومان هزینه ارسال مبلغ  35 هزار تومان می باشد.

 

امکان “پرداخت در محل” به محض دریافت کالا توسط مشتری از طریق دستگاه پوز سیار فراهم شده است.

 

ارسال در این مناطق توسط پیک در 2 بازه زمانی صبح و عصر انجام می شود :

1- بازه زمانی ارسال صبح از ساعت 9 تا 15 :

چنانچه مشتری گرامی امروز در بازه زمانی ساعت 10 صبح تا 16 بعدازظهر امروز سفارش خود را داخل سایت ثبت نماید، سفارش در بازه زمانی ساعت 9 تا 15 فردای آن روز (روز کاری) برای مشتری ارسال خواهد شد.

2- بازه زمانی ارسال عصر از ساعت 15 تا 21 :

چنانچه مشتری گرامی امروز در بازه زمانی ساعت 16 عصر امروز تا 10 صبح فردا سفارش خود را داخل سایت ثبت نماید، سفارش در بازه زمانی ساعت 15 تا 21 فردای آن روز (روزکاری) برای مشتری ارسال خواهد شد.

توجه :

به علت اینکه حمل کالای مشتریان توسط شرکت پیمانکار حمل ارسال می شود امکان اعلام زمان دقیق رسیدن مرسوله و تماس گرفتن و اطلاع دادن به مشتری قبل از ارسال کالا وجود ندارد و کالا در بازه زمانی اعلام شده ارسال خواهد شد ،

لذا خواهشمند است در انتخاب آدرس تحویل کالا در بازه زمانی مشخص شده و حضور داشتن در محل دقت فرمایید و ترجیحا برای سهولت دریافت کالا از گزینه پرداخت آنلاین جهت پرداخت وجه کالا استفاده نمایید.

توجه :

ارسال ها در روزهای تعطیل انجام نخواهد شد.

 

سراسر کشور (به غیر از مناطق 22 گانه شهر تهران)

ارسال در این مناطق توسط پست پیشتاز انجام می شود .

 

هزینه ارسال پستی برای خریدهای بالای 800 هزار تومان رایگان می باشد و خریدهای پایین تر از 800 هزار تومان هزینه ارسال پستی مبلغ  35 هزار تومان می باشد.

 

اگر ثبت سفارش توسط مشتری قبل از ساعت 12 انجام شود کالا در همان روز تحویل پست خواهد شد و اگر ثبت سفارش بعد از ساعت 12 انجام شود تحویل کالا به اداره پست در اولین روز کاری بعدی انجام خواهد شد.

روزهای پنجشنبه اگر ثبت سفارش توسط مشتری قبل از ساعت 11 انجام شود کالا در همان روز تحویل پست خواهد شد.

زمان ارسال کالا توسط پست پیشتاز حدودا بین 2 الی 4 روز متغیر می باشد و مشتریان محترم می توانند از طریق شماره تلفن 193 اداره پست و سامانه رهگیری مرسولات پستی (https://tracking.post.ir) جهت رهگیری کالای خود اقدام نمایند.

 

کد رهگیری مرسوله پستی پس از تحویل مرسوله به اداره پست از طریق واتس آپ و یا پیامک برای مشتریان عزیر ارسال خواهد شد.

 

 ( امکان فروش حضوری  و تحویل حضوری فعلا فراهم نمی باشد )

فروشگاه فیزیکی مجموعه جانبی360 واقع در پاساژ چارسو صرفا جهت عمده فروشی و پخش و فروش همکاری می باشد.