جانبی 360 » لوازم جانبی ساعت هوشمند

در حال نمایش 26 نتیجه

امروزه محصولاتی مثل اپل واچ به‌واسطه ظاهری زیبا، عملکرد خوب، جنس و متریال باکیفیت، پایش فعالیت‌های ورزشی، پایش وضعیت سلامتی و… محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. ساعت‌های هوشمند به‌واسطه متصل بودن به مچ دست، همیشه در معرض برخورد به اشیا سخت، برخورد با آب و نور مستقیم آفتاب هستند پس خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند یکی از ضروریات برای استفاده از این گجت‌ها است. در ضمن اکسسوری اسمارت واچ ها در مدل‌ها و برندهای مختلفی در دسترس‌ هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع لوازم جانبی ساعت هوشمند

همانطور که گفته شد به دلیل موقعیت قرارگیری ساعت‌های هوشمند، این گجت‌ها همواره در معرض آسیب‌های فیزیکی هستند. پس باید به فکر خرید لوازم جانبی باشید تا از این محصولات در برابر آسیب‌های فیزیکی محافظت شود. از جمله محصولات مهم و تاثیر گذار در مراقبت از ساعت‌های هوشمند، انواع گلس و قاب‌های محافظتی هستند که در برند‌های مختلف برای انواع مدل‌ها موجود هستند.

نکات مهم خرید لوازم جانبی ساعت هوشمند

در هنگام خرید اکسسوری ساعت هوشمند مثل محافظ صفحه‌نمایش و قاب محافظ باید به‌دقت طراحی اشاره کرد. قاب‌ یا گلس‌های تهیه شده باید طراحی درست و اصولی داشته باشند تا نقصی در عملکرد دکمه‌ها به وجود نیاوردند و به صورت درست و اصولی روی صفحه ساعت هوشمند سوار شوند. همچنین توجه به متریال مورد استفاده در گلس‌ها و قاب‌ها بسیاری مهم است و می‌تواند در کیفیت محافظتی که این محصولات از ساعت هوشمند به عمل می‌آوردند تأثیری مستقیم داشته باشند.

چرا لوازم جانبی ساعت هوشمند بی‌کیفیت نخریم؟

همانطور که پیش‌تر گفته شد، برند‌های نامعتبر و متفرقه به دلیل ضعف در طراحی ممکن است باعث بروز اختلال در عملکرد تاچ صفحه و دکمه‌ها در ساعت هوشمند شوند. همچنین محافظ‌های صفحه باید ضخامت کمی داشته باشند و متریال استفاده‌شده در آن‌ها به صورتی باشد تا بتواند نور صفحه را بدون هیچ‌گونه تغییر و کدر نشان دادن صفحه منتقل کنند که در صورت استفاده برند‌های ضعیف و متفرقه امکان بروز چنین مشکلاتی بسیار بالاست. پیشنهاد ما برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی استفاده از برند‌های مطرح در زمینه تولید انواع لوازم جانبی ساعت هوشمند مثل برند لیتو است که از هر جهت می‌تواند محافظت خوبی را از گجت مورد نظر به عمل بیاورد.

خرید آنلاین لوازم جانبی ساعت هوشمند از جانبی 360

فروشگاه جانبی ۳۶۰ با سابقه طولانی خود در زمینه عرضه انواع اکسسوری و لوازم جانبی گوشی همراه و ساعت هوشمند همواره در تلاش بوده تا تجربه خوبی را برای خرید این محصولات برای مصرف‌کنندگان به همراه بیاورد. تعهد به فروش محصولات باکیفیت و ارائه قیمت مناسب و منصفانه همیشه یکی اصلی‌ترین ضوابط فروشگاه جانبی ۳۶۰ بوده است. در این صفحه می‌توانید از قیمت لوازم جانبی ساعت هوشمند مطلع شوید و برای خرید انواع محافظ صفحه و قاب محافظ ساعت هوشمند به همراه تضمین اصالت و کیفیت نیز اقدام کالا کنید.