کاربرد کابل type c  چیست؟

کابل Type C برای انتقال داده و شارژ مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین فروش در این گروه محصولات، متعلق به کابل شارژ و انتقال داده Lightnin به Type C است. به این ترتیب شما می توانید گوشی های تلفن همراه هوشمند با درگاه Type C را از طریق این کابل ها، شارژ کرده یا برای انتقال داده مورد استفاده قرار دهید.

بهترین برند خرید کابل Type C کدام است؟

برندهای مختلفی کابل های Type C را عرضه می کنند و از میان آن ها، برند مک دودو توانسته تا به حال رضایت مشتریان را تا اندازه قابل توجهی به دست بیاورد.

نکات مهم هنگام خرید کابل Type C

برای خرید بهترین کابل Type C لازم است که به نکات و اصولی توجه داشته باشید. در صورتی که دقت کافی در این خصوص به خرج ندهید، ممکن است هزینه ای که برای خرید کابل صرف می کنید به هدر رفته و نتوانید بهره برداری لازم از آن را داشته باشید.

از جمله نکات مهم برای خرید کابل تایپ سی، موارد زیر هستند:

  • طول کابل
  • برند کابل
  • سوکت های کابل
  • و …

بی کیفیت بودن کابل Type C چه ضرری دارد؟

اگر چه گاهی اوقات باید قیمت کابل Type C اصل را به مراتب گران تر از نمونه های تقلبی و بی کیفیت بدانیم، اما اطمینان خاطر داشته باشید که خرید قطعه و کابل اصل با قیمت گران تر، قطعا مقرون به صرفه تر از حالتی خواهد بود که کابل تقلبی خریداری کرده و مدت زمان کوتاهی از آن استفاده کنید.

در برخی از موارد حتی همین استفاده کوتاه مدت نیز معنایی نداشته و کابل کیفیت مناسبی در انتقال شارژ، از خود نشان نمی دهد.

چرا برای خرید کابل Type C از طریق فروشگاه جانبی 360 اقدام کنیم؟

در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، انواع کابل های Type C با کیفیت های عالی و طول کابل متفاوت عرضه شده اند. در این فروشگاه شما می توانید مشخصات کابل ها را به ریز دنبال کرده و با یک مقایسه هوشمندانه میان کابل های مختلف، بهترین کابل مورد نظر خود را از میان آن ها خریداری کنید.

نحوه تشخیص اورجینال بودن کابل Type C چگونه است؟

برای تشخیص این که کابل Type C اورجینال است یا خیر، باید به دقت وضعیت کابل و جنس آن را بررسی کنید. همین طور بررسی وضعیت سری های کابل از هر دو طرف نیز در تشخیص اورجینال یا اصل بودن آن، موثر خواهند بود. توصیه می کنیم که با خرید از یک فروشنده معتبر که کالاهای اصل ارائه می دهد، نگرانی از بابت خرید کابل تقلبی را برطرف کرده و با اطمینان خاطر کالای اصل و اورجینال، خریداری کنید.