مشاهده همه 5 نتیجه

کاربرد کابل micro usb چیست؟

در صورتی که دسترسی به آداپتور شارژ برای شارژ کردن گوشی موبایل یا تبلت خود نداشته باشید، امکان آن خواهد بود که از یک محصول جایگزین چون کابل micro usb استفاده کرده و با اتصال این کابل به سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ، به شارژ مستقیم گوشی تلفن همراه یا تبلت بپردازید. استفاده از این کابل در شرایطی که لپ تاپ شما با شارژ موجود بوده، اما آداپتور شارژ در اختیار نداشته یا به هر دلیلی به پریز برق برای استفاده از آداپتور دسترسی ندارید، عالی خواهد بود.

به این ترتیب می توانید یک سر کابل micro usb را به گوشی موبایل خود زده و سر دیگر (سری usb کامل) را به درگاه و اسلات یو اس بی لپ تاپ زده و به این شکل شارژ گوشی تلفن همراه را از طریق باطری لپ تاپ انجام دهید.

این باعث می شود تا در هر شرایطی بتوانید نسبت به شارژ تلفن همراه خود اقدام کرده و در صورتی که پریز برق در نزدیکی شما نباشد، مشکلی از بابت شارژ دستگاه نداشته باشید.

بهترین برند برای خرید کابل micro usb کدام است؟

برندهای مختلفی برای خرید کابل میکرو یو اس بی در بازار موجود هستند و یکی از بهترین برندها در این خصوص را باید برند مک دودو بدانیم. کابل های میکرو یو اس بی برند مک دودو، ضمن داشتن کیفیت مناسب، دارای قیمت مقرون به صرفه ای نیز هستند.

نکات مهم حین خرید کابل micro usb کدامند؟

برای خرید کابل میکرو یو اس بی، لازم است که به این نکات دقت کافی داشته باشید:

  • برند کابل
  • جنس کابل
  • طول کابل
  • قیمت کابل micro usb
  • قابلیت شارژ سریع (Fast Charge)
  • وجود نشانگر LED
  • و …

بی کیفیت بودن کابل micro usb چه ضرری دارد؟

در صورتی که کابل micro usb خریداری شده توسط شما، بی کیفیت و به هر شکلی ضعیف باشد، فرآیند شارژ با اختلال و کندی انجام خواهد شد. در بسیاری از موارد می بینیم که کابل های بی کیفیت چند روز یا چند هفته اول، انتقال شارژ به دستگاه را به شکل عادی انجام داده و رفته رفته افت کیفیت خواهند داشت. نارضایتی مشتریان از کابل های ضعیف حاکی از آن است که حتی پس از مدتی این کابل ها به هیچ وجه انتقال شارژ را انجام نمی دهند.

از این روی اهمیت زیادی دارد که برای خرید کابل micro usb، حتما به سراغ برندهای معتبر و قوی بروید تا عملکرد کابل برای شما به خوبی انجام شده و طول عمر کافی نیز از خود نشان دهد.

چرا برای خرید کابل micro usb به فروشگاه اینترنتی جانبی 360 مراجعه کنیم؟

در فروشگاه اینترنتی جانبی 360 می توانید بهترین نمونه ها از انواع کابل میکرو یو اس بی را مشاهده کرده و ضمن مطالعه مشخصات کابل ها، قیمت آن ها را نیز با هم مقایسه کنید. به این شکل اطمینان خاطر خواهید داشت که پس از بررسی دقیق محصولات، بهترین آن ها را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب و خریداری کرده اید.

نحوه تشخیص اورجینال بودن کابل micro usb چگونه است؟

برای تشخیص اورجینال بودن کابل میکرو یو اس بی، حتما به برند کابل توجه کرده و هر دو سر یو اس بی میکرو و یو اس بی کامل را به دقت بررسی کنید. این ارتباطات یو اس بی باید تمیز و سالم بوده و هیچ گونه مشکلی نداشته باشند.