مشاهده همه 15 نتیجه

کاربرد کابل دو سر تایپ سی چیست؟

کاربرد کابل دو سر تایپ سی، برای انتقال داده میان دو دستگاه که هر دو دارای درگاه تایپ سی هستند، می باشد. به طور مثال برای انتقال و اتصال میان یک گوشی موبایل با درگاه تایپ سی و لپ تاپ های جدیدی که دارای درگاه تایپ سی هستند، این نوع کابل کاربرد دارد.

بهترین برند کابل دو سر تایپ سی کدامند؟

در میان برندهای مختلف کابل های دو سر تایپ سی، برند مک دودو با داشتن مشخصات عالی و یکفیت مناسب، برتر به نظر می رسد.

نکات مهم هنگام خرید کابل دو سر تایپ سی

برای خرید بهترین کابل دو سر تایپ سی، به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. به نوع کابل دقت داشته باشید که حتما مطابق با نیاز شما تایپ سی به تایپ سی باشد.
  2. برند کابل دو سر تایپ سی را مورد نظر قرار دهید که از مارک های معتبر باشد.
  3. جنس کابل باید بررسی شده و شیلد مناسب داشته باشد. در صورتی که جنس کابل ضعیف باشد، در زمانی کوتاه کیفیت عملکرد خود را از دست خواهد داد و نمی توانید انتظار طول عمر کافی از آن را داشته باشید.
  4. وجود قابلیت شارژ سریع نیز از جمله تکنولوژی هایی است که نیاز داریم در این کابل ها وجود داشته باشید تا کارایی آن به مراتب قوی تر بوده و شارژ یا انتقال داده، سریع تر اتفاق بیفتد.
  5. به قابلیت انتقال داده دقت کنید و توجه داشته باشید که سرعت انتقال دیتا بالا باشد. به این شکل انتقال داده و دیتا، با سرعت مناسبی اتفاق خواهد افتاد.
  6. برخی از کابل های تایپ سی، دارای نمایشگر دیجیتال هستند و در صورتی که به این المان نیاز داشته باشید، لازم است که نوعی از کابل را خریداری کنید که دارای نمایشگر دیجیتال باشد.

انواع دسته بندی کابل دو سر تایپ سی

دسته بندی کابل دو سر تایپ سی با توجه به جنس کابل و قابلیت شارژ سریع و … تعیین می شود.

بی کیفیت بودن کابل دو سر تایپ سی چه ضرری دارد؟

در صورتی که کابل دو سر تایپ سی دارای کیفیت مناسبی نباشد، نه تنها حین انتقال اختلال و مشکل خواهد داشت، بلکه این احتمال وجود دارد که به هر یک از دستگاه های فرستنده و گیرنده، صدمه بزند.

چرا کابل دو سر تایپ سی را از فروشگاه اینترنتی جانبی 360 خریداری کنیم؟

در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، این امکان را خواهید داشت که بهترین کابل های دو سر تایپ سی را با قیمت مناسب خریداری کرده و بهترین تجربه خرید اینترنتی را داشته باشید. پس از ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی جانبی 360، سفارش شما در کمترین زمان در محل آدرس تحویل داده خواهد شد.

از کجا بفهمیم کابل دو سر تایپ سی، اورجینال است؟

شما می توانید به نوشته های روی کابل های اورجینال و فیک دقت کرده و از روی نوشته ها، به تفاوت آن ها پی ببرید. همین طور کیفیت ساخت یکی از عواملی است که اورجینال بودن یا تقلبی بودن کابل را مشخص خواهد کرد.

وزن کابل و اتصالات آن نیز به عنوان نمایشگرهایی برای تشخیص اورجینال بودن کابل، باید مورد توجه قرار بگیرند.