راهنمای خرید

روش های پاک کردن لاک از روی قاب گوشی

روش های پاک کردن لاک از روی قاب گوشی

اگر مشغول لاک زدن ناخن هایتان باشید و ناگهان گوشی تلفن همراهتان زنگ بخورد و شما مجبور باشید در آن لحظه به تلفن پاسخ دهید احتمال لاکی شدن قاب گوشی موبایلتان بسیار بالا می رود. همچنین دیده اید که بعضی از دختران جوان دوست دارند قاب گوشی خود را با لاک تزیین کنند اما پس از مدتی از این کارخود پشیمان می شوند و می خواهند لاک را از قاب گوشی پاک کنند اما چطور؟ با ما همراه باشید تا در این نوشته از جانبی 360 شما را با روش های پاک کردن لاک از روی قاب گوشی بیشتر آشنا کنیم.

روش های پاک کردن لاک ناخن از قاب گوشی

قاب های گوشی به عنوان پر استفاده ترین لوازم جانبی موبایل امروزه در مدل ها و  طرح های متنوعی در بازار موجود هستند. اما گاهی ممکن است بصورت اتفاقی با موادی نظیر لاک ناخن کثیف شوند و دیگر قابل استفاده کردن نباشند. با ما همراه باشید تا شما را با چند روش موثر و کارآمد برای پاک کردن لاک ناخن از قاب گوشی آشنا کنیم اما قبل از هر چیزی دقت داشته باشید که شما باید حتما قاب گوشی را از خود گوشی جدا کنید. زیرا هنگام تمیز کردن قاب، ممکن است که به گوشی نیز صدمه بزنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله راهنمای خرید قاب گوشی را حتما بخوانید.

lazy - روش های پاک کردن لاک از روی قاب گوشی

روش اول

به محض ریختن لاک با پارچه های میکروفیبر بدون پرز یا دسمال های پنبه ای، لاک را از روی گوشی خود پاک کنید. سعی کنید هنگام تمیز کردن لاک این کار را از لبه لکه تا مرکز لکه پاک کنید تا از لکه دار شدن لاک به قسمت های دیگر گوشی جلوگیری کنید.

روش دوم

لکه سفت شده لاک ناخن را به آرامی و به کمک لاک پاک کن یا استون می توانید از بین ببرید برای این کار یک تکه استون را روی لکه بکشید تا پاک شود. همچنین اگر استون در دسترس ندارید می توانید به آرامی و به کمک ناخن یا شی نوک تیز پاک کنید. لازم به ذکر است که باید دقت داشته باشید که پنبه استونی یا پد استونی به دیگر قسمت های رنگی قاب گوشی زده نشود چون ممکن است باعث کم رنگ شدن و یا تغییر رنگ قاب گوشی شود.

روش سوم

برای پاک کردن لاک از روی قاب گوشی می توانید از الکل 70 درصد به بالا استفاده کنید برای این کار پنبه ای را به الکل آغشته کنید سپس به آرامی به محل لکه بکشید تا از بین برود سپس با دستمالی مرطوب محل آن را پاک کنید و اجازه دهید یک ساعت در هوای آزاد باشد تا کاملا خشک شود.

کلام آخر

ما در این نوشته شما را با راهکارهای پاک کردن لاک از قاب گوشی موبایل آشنا کردیم اگر شما هم تجربه ای در خصوص پاک کردن لاک از روی قاب گوشی دارید خوشحال می شویم آن را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.