راهنمای خرید

خداحافظی با خط قرمز شارژ با راهنمای انتخاب شارژر فندکی

راهنمای خرید شارژر فندکی

وسط برف و سرما مانده‌اید و  تا نزدیک‌ترین هتل هزاران کیلومتر فاصله دارید، مسیر جاده اصلی را هم گم کرده‌اید و همین که می‌خواهید از نقشه و نرم‌افزارهای مسیریابی تلفن همرهتان استفاده کنید؛ می‌بینید تلفن همراه حتی به اندازه یک تماس خشک و خالی هم شارژ ندارد.

این وضعیت از آن موقعیت‌های ترسناکی است که معمولا در فیلم‌ها می‌بینیم و بعد با خودمان می‌گوییم واقعا چرا به فکر فیلمنامه‌نویس نرسیده‌است که یک شارژر فندکی خوب را لابه‌لای وسایل این بازیگر بینوا بگذارد؟

اما قرارنیست حتما در یک موقعیت بحرانی باشیم تا متوجه مزایای شارژر فندکی بشویم. در واقع در دنیای شلوغ امروز خیلی راحت می‌توانیم با کمک راهنمای انتخاب شارژر فندکی کاری کنیم که دیگر چشم‌مان به آن خطوط نارنجی و قرمز بخش شارژ تلفن همراه نیفتد.

خب چطور یک شارژ فندکی خوب و کاربردی انتخاب کنیم؟ برای شرع با راهنمای خرید شارژر فندکی همراه باشید.

کاربردهای شارژرهای فندکی

دوست دارید همزمان تلفن همراهتان را با بلوتوث پخش ماشین مرتبط کنید و موسیقی گوش بدهید؟ از انواع اپلیکیشن‌های نمایشگر مسیر برای پیدا کردن کم ترافیک‌ترین راه کمک بگیرید و وقتی پشت چراغ قرمز منتظر هستید؛ سری به شبکه‌های اجتماعی بزنید؟

خب با تمام این استفاده‌ها احتمالا تلفن همراهتان خیلی زود خاموش می‌شود.  در چنین شرایطی شارژر فندکی می‌تواند نقش همان رفیق بی‌کله را بازی کند. شارژر فندکی خیلی آسان و راحت به جایگاه فندک ماشین وصل می‌شود،  و بعد برق 12 ولت ماشین را می‌گیرد و آن را به ولتاژ 5 آمپر و 2 آمپر که مناسب برای شارژ وسایل الکترونیکی است، تبدیل می‌کند تا بتوانید انواع تلفن همراه، تبلت، پاوربانک و… را شارژ کنید.

برخی از انواع شارژر فندکی دارای چند درگاه usb هستند که می‌توانند ولتاژ را بین دستگاه‌های الکترونیکی مختلف پخش کنند و درنتیجه برای شارژ هم‌زمان چند دستگاه هم‌رویشان حساب کنید.

کاربردهای شارژرهای فندکی

ویژگی‌های مهمی که هنگام خرید شارژر فندکی باید به آن توجه کنید

خوب است بدانید که بهترین شارژر فندکی شارژری است که متناسب با تلفن همراه و وسیله‌‌ی الکترونیکی شما باشد، میزان برق موردنیازش را تأمین کند و ولتاژ بیشتر یا کمتری ایجاد نکند، نوسان ولتاژ نداشته باشد. اما در قسمت بعد یک چک‌لیست کوچک آماده کردیم تا برای خرید بهتر شارژر فندکی کمکتان کند.

تعداد درگاه usb  هنگام انتخاب شارژر فندکی

اگر از آن آدم‌هایی هستید که هنگام رانندگی و در سفر دائم یکدستتان به تبلت و دست دیگر در حال کار با تلفن همراه است، (آن‌وقت چطور دنده‌ی ماشین را عوض می‌کنید؟) می‌توانید بعد از مطالعه راهنمای خرید شارژر فندکی به سراغ یک شارژر با دو درگاه usb و حتی بیشتر بروید.

اما نکته مهم این است که جایگاه فندک ماشین در نزدیکی دنده اتومبیل است. حالا تصور کنید کوهی از وسایل الکترونیکی مثل یک تبلت ده اینچی هم در همان حوالی دنده مشغول شارژ شدن باشند؛ در این صورت اگر نتوانستید دنده را به‌موقع عوض کنید، تکلیف چیست؟

برای همین به نیازتان و تعداد دستگاه‌ها دقت کنید و بعداز آن با توجه به سطح آزادی که در اختیاردارید به سراغ خرید شارژر فندکی بروید.

دقت به ابعاد و جنس شارژر فندکی

دقت به ابعاد و جنس شارژر فندکی

هنگام مطالعه راهنمای انتخاب شارژر فندکی به دو جنس فلزی و پلاستیکی شارژرها برمی‌خوریم. ناگفته پیداست که انواع شارژر فندکی فلزی مقاومت و دوام بهتری دارند و دیرتر خراب می‌شوند. و البته قیمت بالاتری هم دارند. بنابراین اگر اوضاع جیبتان خوب است و قرار است شارژر فندکی حالاحالاها مهمان ماشینتان باشد، می‌توانید به سراغ انواع شارژر فندکی فلزی بروید.

اما اگر بودجه محدودی دارید می‌توانید از انواع شارژر پلاستیکی هم استفاده کنید؛ که مدل‌های خوب و بادوامی هم میانشان پیدا می‌شود.

ابعاد شارژر فندکی هم مهم است؛ بهتر است که شارژر فندکی را با توجه به فضایی که جلوی دنده و برای فندک در نظر گرفته‌شده، انتخاب کنید، تا بااتصال یک تلفن کوچک مزاحمتی برای رانندگی‌تان ایجاد نشود.

امکانات جانبی از لامپ led تا درپوش

بعضی از انواع شارژر فندکی دارای لامپ led هستند، اگر همین الا از خودتان می‌پرسید که این نور به چه دردی می‌خورد؛ باید بگوییم که دقیقاً همین نر می‌تواند در شب و هنگام رانندگی اتصال تلفن و تبلت به شارژر فندکی را راحت‌تر کند.

درپوش هم یکی دیگر از بخش‌هایی است که خوب است هنگام خرید شارژر فندکی به آن دقت کنید. این درپوش‌های کمک می‌کنند که گردوخاک یا مایعات وارد شارژر فندکی نشود و خلاصه شارژر فندکی زمان بیشتری عمر کند.

برخی از شارژهای نسل جدید هم دارای بلوتوث، نمایشگر، امکان مکالمه، توانایی پخش موسیقی از روی حافظه و همچنین رادیو هستند که قیمت بالاتری دارند، اما با خریدشان دیگر خیالتان راحت است که یک دستگاه چندمنظوره همه‌فن‌حریف دارید که دیگر شما را از خرید رادیو و دستگاه پخش راحت می‌کند.

توان خروجی و امکان شارژ سریع

توان خروجی و امکان شارژ سریع

وقت طلاست؛ این از آن ضرب‌المثل‌هایی است که از همان کودکی در گوشمان می‌خوانند. بر اساس همین ضرب‌المثل هم قرار نیست ساعت‌ها منتظر بمانیم تا تلفن موردنظر شارژ شود. بنابراین هنگام مطالعه راهنمای خرید شارژر فندکی حواستان به امکان شارژ سریع هم باشد.

نکته‌ی بعد توجه به میزان توان خروجی شارژر فندکی است، بسیاری از تبلت‌ها و تلفن‌های نسل جدید باتری بزرگ‌تری دارند و بنابراین زمان بیشتری طول می‌کشد تا شارژ شوند. بنابراین خوب است که علاوه بر امکان شارژ سریع به میزان توان خروجی که بهتر است متناسب با ولتاژ موردنیاز برای شارژ دستگاه دیجیتالتان هم باشد، حسابی دقت کنید.

جهت مشاهده و بررسی خرید شارژر فندکی بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

توصیه‌های کاربردی هنگام استفاده از شارژر فندکی

  • در بازار تقریباً در هر بازه قیمتی شارژر فندکی می‌توانید پیدا کنید، ازآنجایی‌که استاندارد بودن این وسیله ارتباط مستقیمی با سلامت تلفن همراه و سایر لوازم الکترونیکی گران‌قیمت دارد بهتر است بامطالعه راهنمای خرید شارژر فندکی به سراغ خرید مدل‌های استانداردی چون انواع شارژر فندکی اوریکو، راک، بیسوس، الدنیو و… بروید.
  • شارژر فندکی برق موردنیازش را از باتری ماشین می‌گیرد، بنابراین بهتر است که هنگام خاموش بودن ماشین از آن استفاده نکنید.
  • هنگام استارت زدن ماشین به خاطر احتمال نوسان برق، بهتر است که از شارژر فندکی استفاده نکرده و بعد از حرکت و پایدار شدن باتری شارژر را متصل کنید.

کلام اخر

با توجه به گران شدن وسایل الکترونیکی مثل انواع تلفن همراه و تبلت و… دیگر باید حسابی حواسمان را جمع کنیم تا آسیبی به این عزیران وارد نشود. استفاده از یک شارژر فندکی استاندارد که با ولتاژ استاندارد 12 ولت تا 24 ولت کار کند، برق را بدون نوسان به‌وسیله الکترونیکی منتقل کند، تا دلتان بخواهد مهم است. پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی لینک با بهترین شارژر فندکی برای گوشی سامسونگ آشنا شوید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پیشنهاد ما این است که برای خرید شارژر فندکی این موارد را انجام دهید:

  • سطح بودجه‌تان را مشخص کنید.
  • با توجه به نیاز و تعداد دستگاه‌های الکترونیکی که نیاز به استفاده از شارژر فندکی دارند، تعداد پورت‌ها و نوع شارژر فندکی را انتخاب کنید.
  • اگر دوست دارید شارژر فندکی وسیله‌ای بیش از یک شارژر ساده باشد، به امکانات جانبی مثل پخش موسیقی، امکان مکالمه و… توجه کنید.
  • به توان خروجی شارژر فندکی، امکان شارژ سریع، و تناسب شارژر با نوع تلفن و دستگاه الکترونیکی دقت کنید.
  • و درنهایت از میان مدل‌های موجود به سراغ خرید شارژر فندکی بروید. برای انتخاب و خرید بهتر می‌توانید روی کمک تیم جانبی 360 حساب کرده و خرید راحتی را تجربه کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *