کاربرد شارژر دیواری چیست؟

شارژر دیواری یا آداپتور یکی از رایج ترین و پرمصرف ترین لوازم جانبی گوشی موبایل است که به کمک آن می توانید به راحتی گوشی موبایل، تبلت، هدست، ضبط صوت و یا هر وسیله دیگری که قابلیت شارژ به کمک این درگاه را داشته باشد را شارژ کنید. البته بسته به این که توان شارژر شما چقدر بوده و چند درگاه خروجی داشته باشد به امکان شارژ کردن همزمان چند دستگاه را نیز می دهد به طور مثال اگر شارژر دو درگاه خروجی داشته باشد می تواند یک گوشی موبایل و یک موزیک پلیر را با هم شارژ کند. از این روی توصیه می شود که در زمان خرید شارژر دیواری به این موضوع دقت داشته باشید.

بهترین برند برای خرید شارژر  کدام است؟

با افزایش میزان تقاضا از این نوع وسیله جانبی، برندهای مختلفی این محصولات را ارائه می کنند و برند مک دودو یا برند آنکر از بهترین برندهای ارائه دهنده انواع شارژر بشمار می روند.

نکات مهم هنگام خرید شارژر دیواری

برای خرید بهترین شارژر، باید به درگاه های ارتباطی به لحاظ نوع و تعداد آن توجه داشته باشید. همین طور فناوری تشخیص مقاومت کابل، شدت جریان خروجی، شدت جریان ورودی، قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع و … حائز اهمیت هستند.

انواع دسته بندی شارژر دیواری

انواع شارژر دیواری را با توجه به تعداد پورت و همین طور توان شارژ تقسیم بندی می کنند. به طور مثال شما می توانید شارژر هایی با توان 20 وات، 47 وات یا 65 وات را از برند مک دودو خریداری کنید.

بی کیفیت بودن شارژر دیواری چه ضرری دارد؟

در صورتی که آداپتور دارای کیفیت لازم نباشد، علاوه بر این که فرآیند شارژ به درستی پیش نخواهد رفت، مدت زمان بیشتری برای فول شارژ شدن باتری نیاز است و این احتمال وجود دارد که در دراز مدت به باطری دستگاه شما صدمه وارد کند.

چرا شارژ دیواری را از فروشگاه اینترنتی جانبی 360 خریداری کنیم؟

اگر قصد خرید اینترنتی شارژر دیواریز یا آداپتور را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی جانبی 360 مراجعه کنید و با مشاهده مشخصات انواع شارژر و مقایسه آنها با هم نسبت به خرید بهترین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.